Vyplacení exekuce

Hrozí Vám exekuce nebo již máte exekuci, případně exekuční příkaz k prodeji nemovitostí zapsaný na listu vlastnictví k Vašemu domu, bytu v osobním vlastnictví, družstevním bytu nebo pozemku?

KONTAKTUJTE NÁS

Nabízíme okamžité řešení Vašich problémů s exekucemi, poskytneme Vám hotovost do výše 70% tržní hodnoty nemovitosti na vyplacení Vašich exekucí.

Hlavním cílem naší společnosti je, Vám nabídnout možnosti, jak nepřijít o Vaši nemovitost, na kterou byl vydán návrh na nařízení exekuce nebo přímo dražba. Tím, že vyplatíme veškeré exekuce, případně nevýhodné zástavy získává majitel nemovitostí možnost přefinancování svých veškerých dluhů a pohledávek jedním dlouhodobým a to buď bankovním, nebankovním případně úvěrem ve formě dlouhodobého zpětného leasingu s bankovními splátkami a možností splácet veškeré své pohledávky a dluhy jednou měsíční splátkou, výše měsíčních splátek se snažíme nastavit tak, aby klient své závazky zvládal hradit. Výše uvedené dlouhodobé přefinancování zajišťuje pro klienty naše společnost, případně společnosti, se kterými spolupracujeme nebo dle dohody klient.

V rámci vyplacení exekucí naše společnost zajišťuje:

  • vedeme za Vás veškerá jednání s exekutory, věřitely, různými institucemi, úřady tj. finanční úřady, katastrální úřady aj.
  • zjistíme přesnou výši Vašich dluhů a pohledávek
  • zajistíme znalecký posudek k Vašim nemovitostem
  • ke každému klientovi přistupujeme individuálně tzn. osobní prohlídka nemovitosti, s tím spojená i osobní schůzka s klientem, kde mu budou poskytnuté veškeré potřebné informace o námi poskytovaných půjčkám, případně veškeré informace, které bude klient požadovat
  • zajistíme veškeré podklady k vyřízení půjčky, tj. listy vlastnictví, katastrální mapy, nabývací tituly aj.
  • zajistíme komplexní poradenský, ekonomický a právnický servis

ZA NAŠE SLUŽBY NEPLATÍTE ŽÁDNÉ PROVIZE PŘEDEM !!!

KONTAKTUJTE NÁS

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.