Pomoc při exekuci

Kdokoliv se může dostat do svízelné životní situace. Pokud Vám hrozí exekuce, nebo už exekutor klepe na dveře, pak neváhejte a KONTAKTUJTE NÁS !

Řešení exekuce je obvykle možné.

Jak Vám pomůžeme?

  • Ihned převezmeme za Vás jednání věřiteli. Šetřete své nervy a svěřte tuto nepříjemnou práci profesionálům.
  • Zjistíme, jaké závazky se Vás přesně týkají a pokusíme se je minimalizovat, případně minimalizovat škody dále vznikající.
  • Vyjednáme Vám lepší podmínky pro doplacení exekuce, nebo zástavy. Nedovolíme, aby došlo k Vašemu dalšímu poškození.
  • Poskytneme Vám plný právní servis.
  • Zajistíme finanční prostředky pro vyplacení Vašich závazků.
  • Ověříme v registrech, zda došlo k vyplacení a uzavření všech Vašich závazků, abyste je již nemuseli řešit.
  • Převezmeme veškeré písemnosti týkající se Vašich závazků, zkontrolujeme jejich právní i formální stránku a zajistíme jejich doručení příslušným správním orgánům.

Exekucí je postiženo až 60 % domácností České republiky.

Za exekuci si obvykle člověk může sám, ale většinou je to důsledek neznalosti, nezkušenosti či nepříznivé životní situace. Pokud už však tato situace nastane, pak vždy můžete ovlivnit dopad exekuce! Nedovolte, aby byla situace ještě horší, než je. Pomůžeme Vám tyto dopady snížit.

Důležitá informace k vyplácení exekucí!

U nás nikdy neplatíte nic dopředu. Nebereme si žádné poplatky za vyřízení, ani žádné zálohy na práci.

KONTAKTUJTE NÁS

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.