Kalkulačka - osobní bankrot

Podmínkou pro schválení oddlužení fyzické osoby soudem, je během pěti následujících let splatit svým nezajištěným věřitelům alespoň 30% z celkové dlužné částky při zachování životního minima.

Spočítejte si, zda-li splňujete podmínku nutnou pro úspěšné splacení vašich dluhů.

Tento odkaz Vás přesměruje přímo na oficiální stránky Ministerstva spravedlnosti České republiky, což Vám zaručuje správnost tohoto výpočtu

 

KALKULAČKA ODDLUŽENÍ

 

Kalkulátor splátek pro oddlužení má pouze informativní charakter a slouží jako informace pro dlužníky, kteří uvažují o tom, že podají k soudu návrh na povolení oddlužení. Výsledná částka neobsahuje odměnu insolvenčního správce při oddlužení plněním splátkového kalendáře, která činí 750 Kč za každý započatý kalendářní měsíc trvání účinků schválení oddlužení plněním splátkového kalendáře. Výsledky získané využitím kalkulátoru by rozhodně neměly nahradit konzultaci dalšího postupu řešení Vašeho problému s odborníky.

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.