Oddlužení Praha

Zde je prostor pro Vaše žádosti o oddlužení a nabídky oddlužení od firem.

Půjčky, úvěry a poradenství poskytujeme na celém území České republiky.

Oddlužení Praha

x

luk vagner 15.02.2015
​Dobrý den, chci rozhodně na sebe podat insolvenci, jak je to možné u Vás ve společnosti ?

Děkuji Vagner L.
778 084 785

bankrot

Pavel Janda 21.07.2014
Mám kolem 800000 kc dluh chci insolvenci nebo osobní bankrot dluhi mi zablokovali manzelku jak to řešit mam pouze brigádu manzelka je na mateřske pomocte nam dik Pavel 734807624

Přidat nový příspěvek

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.