Insolvence fyzických osob vyhledávání

Pokud chcete vyhledávat v insolvenčním rejstříku odkaz níže Vás přesměruje na stránku s podrobným vyhledáváním na stránce justice.cz. Otevře se Vám nová stránka s tímto webem.


Přejít na internetové stránky Justice.cz

Orientace na této stránce je již popsána na hlavní stránce, pokud jste si ji neprošli základní informace, zde zoopakuji. Otevře se Vám podrobný vyhledávací formulář, na tuto stránka byste se dostali také ze stránky portal.justice.cz po kliknutí na tlačítko podrobné vyhledávání v rámečku Insolvenční rejstřík.
Do vyhledávacího formuláře můžete zadat příjmení nebo název vyhledávaného subjektu s tím, že zaškrtnutím políčka vyhledat pouze dle začátku můžete napsat pouze začátek názvu či příjmení. Dálem ůžete zadat také IČ a další údaje, které o osobě znáte či řízení znáte. Popis stránky s výsledky vyhledávání naleznete na hlavní stránce.

 

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.