Řešení exekucí

Naše společnost ARJA REAL INVEST, s.r.o. působí na trhu od roku 2003. S vyplácením exekucí váznoucích na nemovitostech všeho druhu máme bohaté zkušenosti. Nejdůležitější je nenechávat řešení exekuce na poslední chvíli. Často vyčíslení exekucí trvá exekutorovi i několik dní, proto čím dříve nás budete kontaktovat, tím větší je šance na vyřešení vašeho problému. Exekuci jsme schopni vyplatit do 24 hodin od osobní schůzky, vše záleží na tom, jak rychle se nám podaří od příslušných exekutorů získat potřebné informace. Po vyplacení exekuce zajistíme přefinancování vašeho závazku hypotečním úvěrem, úvěrem z nebankovního sektoru popř. nemovitost prodáme.

Pro naše klienty máme připraveno kompletní řešení exekucí spočívající v několika krocích:

  • rozbor vaší situace - na základě informací, které od vás získáme a to buď po telefonu, emailem nebo při osobní schůzce navrhneme způsob řešení. 
  • tržní ocenění nemovitosti - náš vyškolený pracovník provede obhlídku nemovitosti a určí její tržní cenu.
  • vyčíslení vašich závazků - na základě vámi udělené plné moci zjistíme od příslušných exekutorů skutečné zůstatky vašich závazků.
  • příprava a podpis smluvních dokumentů - zajistíme vypravování a následný podpis Smlouvy o půjčce a Smlouvy o zřízení zástavního práva.
  • vyplacení exekucí - po podpisu smuvních dokumentů náš pracovník objede všechny exekutory a exekuce vyplatí. Poté na příslušný Katastrální úřad vloží dokumenty o ukončení exekucí a Smlouvu o zřízení zástavního práva.

Za žádný výše uvedený úkon u nás neplatíte nic dopředu !!!

Po celou dobu bude nemovitost ve vašem vlastnictví, žádné Zajišťovací převody vlastnického práva nepožadujeme !!!

U nás se držíme okřídleného rčení že „za zeptání nic nedáš“. To u nás platí doslovně, proto nás v případě zájmu, nebo jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat na:

na emailu info@OsobniBankrot.eu

EnergetickyStitekBudovy.cz - webový portál o energetických štítcích budov a průkazech energetické náročnosti budovyPENB. Potřebujete zhotovit energetický průkaz pro váš rodinný nebo bytový dům? Na těchto stránkách se dozvíte všechny potřebné a důležité informace a energetický štítek si můžete objednat online!

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.